מאמרים

הלוואות מהבנקים - המשך למאמר


הפרסום הוא מצרך חשוב מאוד וחיוני בעולם של היום, הבנקים צריכים לדאוג לשמור על עירנות מצד הציבור לעניין ההלוואות (למי שיודע על קיומן) ולהודיע על האפשרות הזו (לצעירים, סטודנטים וכו').
ברגע שהבנק ממשיך לפרסם את האפשרויות להלוואות הוא שומר את הציבור על אש קטנה כאשר בכל יום אנשים נחשפים למודעות באינטרנט וזה נותן להם רעיונות כאלה ואחרים על מה הם יכולים לעשות אם הם יקבלו הלוואה כספית.
בן אדם אשר לוקח הלוואה צריך לקחת בחשבון מספר רבדים ולא לקפוץ למים מבלי שהוא תכנן מראש מה הוא הולך לעשות עם הכסף. הלוואה היא לרוב לטווח רחוק ולא לטווח של שנה, כמו כן-כשמה היא, הלוואה אמורה להיות מוחזרת בשלב מאוחר יותר וננקטים אמצעים נגד אנשים שלא מחזירים/או שלא יכולים להחזיר את הכספים שלוו מהבנקים.
הלוואה צוברת ריבית ככה שאם למשל לקחתי הלוואה של מיליון שקל, לאחר שנה אני אצטרך להחזיר מיליון ועשרת אלפים שקלים (מספרים שאני קבעתי), השקעה לטווח ארוך צריכה לקחת בחשבון שהסכום שאני מרוויח מההשקעה אמור לגדול כדי להיות מסוגל להחזיר גם את ההשקעה וגם את הריבית (כי לרוב הריבית היא גדולה-ולפרק זמן ארוך). הלוואות הן דבר הכרחי ויש להשתמש בשירות זה מהבנקים אך יש לעבוד עם שכל!

חזרה לחלק ראשון